ILUSTRACE I.: Eiko Ojala. ILUSTRACE II.: The New Yorker

PressPort Magazín: Inzertní podmínky 2021 a možnosti propagace

Aktualizace:
Média | Propagace
Spolupracujeme s klíčovými médii, připravíme pro vás mediální výstupy přímo na míru a mnoho dalšího.

PressPort Magazín je nezávislá celostátní zpravodajsko-publicistická platforma, kterou vydáváme. Spuštěna byla dne 11. listopadu 2018. Najdete zde zprávy z domova i ze světa, komentáře, glosy, politickou i policejní rubriku, různorodá témata napříč společností. Zabýváme se školstvím, zdravotnictvím, ale i kulturou. Využíváme servis ČTK, zahraniční agentury jako Reuters a další.

Ceny reklam na zpravodajských a publicistických portálech se odlišují. Závisejí na více faktorech, jako je návštěvnost webu, prestiž jeho značky aj.

PressPort Magazín si od roku 2018 vybudoval slušnou pozici v obou těchto směrech, kdy návštěvnost činí cca 200 tisíc uživatelů měsíčně a kdy pravidelně přebírají naše články další tuzemská média.

PODMÍNKY INZERCE

Možné rozmístění reklam.

Na rozdíl od konkurenčních webů, které mívají nasazeny dle našeho pohledu nesmyslně vysoké ceny reklam (30 000 Kč/banner na týden a tak dále), sázíme na racionální cenovou politiku.

Ceny dělíme do tří kategorií:

  • Fakturujeme 10 000 Kč za reklamu (banner) umístěnou v horní části webu na Úvodní stránce (viz obrázek, reklama č. 1). Tato reklama se zobrazuje i u každého vydaného článku, kterých denně vydáváme cca šest. Časově je omezena na jeden kalendářní měsíc.
  • Fakturujeme 7 000 Kč za reklamu umístěnou v dolní části webu na Úvodní stránce. Tato reklama se zobrazuje u každého vydaného článku. Časově je omezena na jeden kalendářní měsíc.
  • Fakturujeme 5000 Kč za reklamu, která se zobrazuje v každém vydaném článku. Časově je omezena na jeden kalendářní měsíc.

PROPAGAČNÍ ČLÁNKY

Současně nabízíme publikaci propagačních článků, které jsme opět schopni vytvořit přímo na míru klientovi s využitím profesionálních fotografií, infografiky a tak dále.

Cena publikace PR článku činí 5 000 Kč s tím, že se po jeden kalendářní měsíc zobrazuje na Úvodní stránce, v odkazech v dalších článcích PressPort Magazínu i na našich sociálních sítích.

Za výrobu (sepsání PR článku včetně fotografií atd.) fakturujeme částku 2000 Kč.

REKLAMNÍ BANNER + JEHO VÝROBA

Stejně jako reklamy, které nabízejí velcí hráči jako Seznam (Sklik) či Google (AdSense) jsou naše bannery proklikávací, tj. přímo odkáží návštěvníka portálu PressPort Magazínu na webové stránky zadavatele inzerce (v případě jeho zájmu).

Reklamu jsme schopni profesionálně vyrobit v nejmodernějších grafických programech za použití licencovaných písem a profesionální fotobanky.

Cena výroby činí 1 000 Kč anebo dle náročnosti.

V případě zájmu o inzerci nás prosím kontaktujete zde.

PressPort Magazín: Inzertní podmínky 2021 a možnosti propagace
Hodnocení čtenářů2 Hlasy
93
93
PressPort Magazín