Promlčeno | FOTO: Tomáš Třeštík, DONART PRODUCTION

Promlčeno: Barevně nasvícený Karel Roden a Tomáš Třeštík za foťákem

Přečtěte si, jak vznikal oficiální plakát k novému českému celovečernímu filmu

Aktualizace:
Film | Spolupracujeme v oblasti marketingu
Kategorie film se zabývá projekty, které realizujeme nebo na kterých se podílíme.

Jak jsme již informovali, v letošním roce se do kin chystá snímek Promlčeno režiséra a scénáristy Roberta Sedláčka (Jan Palach či Rodina je základ státu). Přečtěte si, jak vznikal oficiální plakát k tomuto novému českému filmu.

V ústředních rolích se představí Karel Roden, Barbora Bočková či Igor Bareš, kteří na nás pohlížejí i z filmového plakátu, který již tvůrci odhalili. Autorem fotografií je známý fotograf Tomáš Třeštík.

„Ta kreativa byla dost odvážná. Nešli jsme úplně klasickou cestou, jakou se fotí plakáty. Je to barevně svícený, ta kompozice je zajímavá, takže se mi o tom hezky přemýšlelo a bavilo mě to připravovat. A samozřejmě když člověk fotí takhle zásadní herce, tak je z toho trošku nervózní,“ uvedl Třeštík.

„Od produkce jsem dostal nabídku napsat a zrežírovat film, jehož téma je mi vlastní. Témata, na kterých pracuji, si pečlivě vybírám, zde jsem neváhal ani minutu,“ prozradil nato režisér Sedláček.

Hlavním tématem snímku Promlčeno jsou promlčené vraždy. V hlavní roli se představí Karel Roden a jeho filmovými kolegy budou Igor Bareš, Vilma Cibulková, Vladimír Kratina, Barbora Bočková, Denisa Barešová, Karel Jirák, Michal Dalecký, Ernesto Čekan, Michal Holán, Tomáš Břínek (TMBK), Vladimír Kadlec (Vláďa Videos), Eva Decastelo a další. Snímek režiséra Roberta Sedláčka sugestivním způsobem popisuje vyvrcholení vnitřního boje a dlouholeté cesty hlavního hrdiny, kterého ve filmu ztvárňuje Karel Roden. Jeho hereckým protipólem je talentovaná Barbora Bočková, která ve své komplikované roli stráví většinu času před kamerou ve studiu rádia. Vladimír Kratina spolu s Karlem Jirákem mladším si užijí natáčení na policejní stanici, zatímco Vilma Cibulková s Denisou Barešovou se představí jako matka s dcerou, jejichž životy se rázem obrátí vzhůru nohama. Ve studiu se coby moderátorský kolega Barbory Bočkové představí Michal Holán a mezi hosty vysílání Tomáš Břínek (TMBK). V roli zprostředkovatele důležitých zpráv diváci uvidí populárního youtubera Vladimíra Kadlece (Vláďa Videos).

Plakát ke snímku Promlčeno | FOTO: Tomáš Třeštík, DONART PRODUCTION
Promlčeno: Barevně nasvícený Karel Roden a Tomáš Třeštík za foťákem
Hodnocení čtenářů4 Hlasy
93
93
PressPort Magazín